Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Semināri
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   

Piesakies Delnas jauniešu pilsoniskā aktīvisma akadēmijā!
Apskatīt komentārus (0)


06.06.2012


Sabiedrība par atklātību Delna izsludina pieteikšanos jauniešu pilsoniskā aktīvisma akadēmijā. Ja esi 17-25 gadus vecs jaunietis, tev ir ideja, ko vēlies realizēt, piesakies! Delna aicina visus aktīvos jauniešus no jūnija līdz septembrim īstenot savas labākās idejas dzīvē, Delnai un citiem partneriem palīdzot pārvarēt birokrātiskos un citus šķēršļus, ka arī sniedzot nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Jūnijā notiks kick-off pasākums Rīgā (tiks segti ceļa izdevumi ārpus Rīgas dzīvojošajiem), lai attīstītu Tev nepieciešamos pilsoniskā aktīvisma prasmes. To darīs Delnas labākie eksperti, jaudīgākās jauniešu NVO un portāls Draugiem.lv. Šajā pasākumā arī skaidrāk iezīmēsies, ar ko sākt un kā rīkoties, lai septembrī varētu sev uzsist uz pleca par labi padarītu darbiņu.


Līdz pat septembrim Tev būs iespēja mēģināt maksimāli tālu ideju ieviest dzīvē. Delna un partneri Tevi un biedrus atbalstīs cik vien iespējams. Palīdzība būs, sakot no padomiem, līdz juridiskai konsultācijai, kā tikt galā ar pašvaldības ierēdni, līdz tam, kā runāt ar uzņēmēju par finansiālu atbalstu idejai, vai jebko citu. Katra aktīvistu grupa varēs dalīties progresā, katras divas nedēļas par to blogojot. Septembrī Rīgā notiks noslēguma tikšanas, lai dalītos iespaidos un skatītos, ko darīt tālāk.
Vairāk informācijas Delna mājaslapā. 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA
<< Janvāris 2020 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Nepieciešamie semināri LEADER projektu iesniedzējiem un īstenotājiem

Projekta pieteikuma veidlapu aizpildīšana
Projekta dokumentācijas sagatavošana
Projekta lietvedība
Projekta grāmatvedība
Projekta vadība
Projekta komandas veidošana
Iepirkumu veikšana
Citi

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.