Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
Skolas iela 7,
Krāslava, LV 5601
Latvija

+371 25608232; +371 26195753
kraslavaspartneriba@inbox.lv

   
87219

POSEIDONs attīsta ģimeņu atpūtu pie dabas
30.07.2018


Zemūdens tūrisma klubs POSEIDON Krāslava saista sabiedrības uzmanību ar jaunu, vēl nebijušu piedāvājumu – iespēju aktīvi izmantot Krāslavas novada dabas resursus, kopā ar ģimeni kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku dabā, it īpaši - pie ūdeņiem. 

Sadarbībā ar biedrību “Krāslavas rajona partnerība” un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) LEADER atbalstu, biedrība īstenoja divus sabiedriskā labuma projektus, iegādājoties aprīkojumu snorķelēšanai, kā arī organizētai un individuālai zemūdens atpūtai un sportam, publisku pasākumu organizēšanai dabā. 

Šobrīd bezatlīdzības nomā ir pieejams zemūdens niršanas (snorkelēšanas) ekipējums bērniem un pieaugušajiem, kā arī materiāltehniskais aprīkojums zemūdens šaušanas mērķī treniņu organizēšanai slēgtās ūdenstilpnēs un publisku pasākumu rīkošanai. 

Iegādātais aprīkojums ļauj POSEIDONam organizēt fiziskas un izglītojošas aktivitātes dabā, apvienojot sportu, kultūru, piedzīvojumus un izglītību ne tikai jēgpilnā sabiedriskajā un veselīgu dzīvesveidu veicinošā aktivitātē, bet arī oriģinālā tūrisma produktā. 

POSEIDONa komanda, kas gandrīz 10 gadus, ir pazīstama kā starptautisku zemūdens medību sacīkšu un vietējo vides sakopšanas talku īstenotājs, šogad piedāvāja jaunu iespēju – ģimeņu festivālu “Impulss”. Festivāls noritēja jūlijā vidū kempingā “Sīveri”, piesaistot gandrīz simts apmeklētājus. Dalībnieki baudīja silto vasaru, pavadot brīvdienas bez viedierīcēm, piedaloties kultūras un sporta aktivitātēs, baudot uz dzīvas uguns gatavotu ēdienu, peldoties, nakšņojot teltīs.

Biedrības valdes loceklis Eduards Bergs festivāla noslēgumā izteica cerību, ka šie svētki kļūs par ikgadēju tradīciju, piesaistot aizvien kuplāku apmeklētāju pulku. Arī “Impulsa” dalībnieki dalījās emocijās par piedzīvoto, apliecinot, ka tā ir lieliska ideja. 

Šogad POSEIDONs organizēs vēl divus publiskus pasākumus  - Veselības dienu un zemūdens medību sacīkstes “Sivers Cup 2018” 25. - 26. augustā.  Tradicionāli pasākumu programmā tiks iekļauta informatīvi – izglītojošā, fizisko aktivitāšu un aktīvās atpūtas daļa. Sadarbībā ar Krāslavas novada domi, biedrības pakalpojumi garīgās un fiziskās veselības saglabāšanai ir iekļauti arī jaunākajā krāsojamajā grāmatā “Krāslavas gurķīšu aktīvā dzīvesveida ceļvedis”. 

Par aprīkojuma pieejamību ar biedrību var sazināties pa tālruni 20035074 (Eduards). 

Aprīkojums aktīvajai atpūtai un sportam ir iegādāts projekta „Zemūdens atpūtas un sporta aktivitāšu attīstība Krāslavas novadā” ietvaros, tā kopējās izmaksas ir 9575,38 EUR (90% finansē ELFLA, 10% finansē Krāslavas novada pašvaldība).

Informēja:

Eduards Bergs, POSEIDON valdes loceklis

 

 
      Atpakaļ

<< Aprīlis 2019 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Nepieciešamie semināri LEADER projektu iesniedzējiem un īstenotājiem

Projekta pieteikuma veidlapu aizpildīšana
Projekta dokumentācijas sagatavošana
Projekta lietvedība
Projekta grāmatvedība
Projekta vadība
Projekta komandas veidošana
Iepirkumu veikšana
Citi

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.