Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
26002

Aicina piedalīties Latgales jauniešu apmācībās „RUNĀT DAŽREIZ IR PAT ĻOTI LABI!”
Apskatīt komentārus (0)


27.08.2012


Aicina Latgales jauniešus pieteikties apmācībām par komunikācijas un prezentācijas prasmju pilnveidošanu „RUNĀT DAŽREIZ IR PAT ĻOTI LABI!”, kuras notiks divās daļās 14.-16. septembrī un 05.-07. oktobrī viesu namā „Ezerkrasti”, Rēzeknes novadā.

Apmācību mērķis ir pilnveidot jauniešu komunikācijas un prezentācijas prasmes personisko un profesionālo mērķu sasniegšanai.

Dalībnieki var būt Latgales plānošanas reģiona jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem.

Par dalību apmācībās nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai - viesu namam „Ezerkrasti”.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildītu pieteikuma anketu jāatsūta uz e-pasta adresi daina.krivina@gmail.com līdz 2012. gada 03. septembrim.

Vietu skaits ir ierobežots – 22 jaunieši. Informāciju par dalības apstiprināšanu apmācībās, dalībnieki personīgi saņems 06. septembrī. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota tiem jauniešiem, kuri šobrīd nestrādā vai/un nemācās, vai/un ir no lauku apvidus.

Apmācības organizē v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos”” pieejama mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv. 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA
<< Janvāris 2020 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Nepieciešamie semināri LEADER projektu iesniedzējiem un īstenotājiem

Projekta pieteikuma veidlapu aizpildīšana
Projekta dokumentācijas sagatavošana
Projekta lietvedība
Projekta grāmatvedība
Projekta vadība
Projekta komandas veidošana
Iepirkumu veikšana
Citi

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.