Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
79667

FOTOKONKURSS “VESELĀ MIESĀ VESELS GARS!”
11.07.2017


21. – 22. jūlijā, Krāslavas pilsētas svētku ietvaros, noritēs arī pirmie Krāslavas novada Veselības svētki. To ideja ir interaktīvi un neformālā vidē sniegt iedzīvotājiem zināšanas un prasmes veselības veicināšanai un slimību profilaksei. 

Krāslavas novada dome sadarbībā ar biedrību “Krāslavas rajona partnerība” aicina iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā, vizuāli rosinot sabiedrību pievērsties veselīgam, aktīvam dzīvesveidam, ikdienas ieradumu maiņai, garīgajam līdzsvaram.  

Visiem interesentiem, kuri vēlas piedalīties fotokonkursā, līdz 2017. gada 16. jūlijam ir jāiesūta attēls, kurš vizuāli atbilst fotokonkursa sauklim “Veselā miesā vesels gars!”, uz epastu gunta@kraslava.lv, norādot kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, kā arī fotogrāfijas nosaukumu.  

Uzņemšanas vieta un laiks nav būtisks. 

Ir atļauts lietot foto apstrādes programmas tikai, lai apgrieztu fotogrāfijām malas, kā arī ir pieļaujama kopējā attēla gaišuma, kontrasta, gammas, un asuma korekcija, bet ne attēlu kombinēšana.  Izvērtēšanai tiek pieņemti melnbalti un krāsaini attēli JPEG  formātā.  Failu izšķirtspējai jābūt vismaz  240 dpi/inch, no kuriem, izstādei tiks izgatavotas 30 x 45 cm fotogrāfijas. Attēliem obligāti  jābūt ar malu proporcijām 2:3. Ja attēli ir citās proporcijās, pirms iesniegšanas tie jākoriģē. 

Konkursam var iesniegt tikai savus darbus, kas veidoti, nepārkāpjot autortiesības un citus normatīvos aktus. Likuma pārkāpuma gadījumā visu atbildību par darba saturu uzņemas tā autors.

Konkursa idejai saturiski, mākslinieciski un tehniski atbilstošākās fotogrāfijas būs apskatāmas no 21. jūlija Krāslavas novada domē, Rīgas ielā 51. 

Krāslavas novada dome patur tiesības iesūtītās fotogrāfijas publicēt www.kraslavasvestis.lv, kā arī prezentēt Veselības svētku ietvaros. 

Būsim veseli miesā un garā!

Fotokonkurss tiek organizēts ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Krāslavas novadā” (Nr. 9.2.4.2./16/I/097) ietvaros.


Papildus informācija:

Gunta Ahromkina

gunta@kraslava.lv

 
 
      Atpakaļ

Cien.klienti,

individuālai klātienes konsultācijai lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232. E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Jūnijs 2021 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.