Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
26215

Kalniešos labiekārtota sporta zāle
Apskatīt komentārus (0)


05.09.2012


 30. augustā Kalniešos notika biedrības „Zelta takas” otrā LEADER projekta prezentācija – aprīkotās sporta zāles atklāšana Krāslavas novada Kalniešu pagastā.

Projekta „Sporta trenažieru un inventāra iegāde aktīvai atpūtai sporta zālē” mērķis bija iekārtot sporta zāli Kalniešu pagasta centrā ar mūsdienīgiem sporta trenažieriem un inventāru, kas būs viegli pieejams plašākam Kalniešu pagasta iedzīvotāju lokam.


Labiekārtotā sporta zāle nodrošina iespēju katram atrast sev piemērotu sporta aktivitāti veselības nostiprināšanai un brīva laika pavadīšanai, kā arī jaunas, pozitīvas pieredzes iegūšanai un pasargā bērnus un jauniešus no nelabvēlīgās vides ietekmes. Projekta kopējais finansējums bija 5 600 Ls, no tiem ELFLA finansējums - 5 040 Ls.


Uz sporta zāles atklāšanas pasākumu ieradās daudz apmeklētāju – dažādu paaudžu Kalniešu pagasta iedzīvotāji, biedrību „Krāslavas rajona partnerība” un „Skaistas atbalsta centrs” pārstāves un pagasta pārvaldes amatpersonas. Gods pārgriezt sarkanu lenti tika uzticēts projekta vadītājai Līvijai Petročenko un Krāslavas rajona partnerības valdes loceklei Ainai Dzalbei.

 
Pasākuma rīkotāji organizēja bērnu uzstāšanos ar muzikāliem priekšnesumiem. Projekta īstenotājiem tika uzdāvināts daudz dāvanu un pateikts daudz jauku vārdu. Bērni uzreiz izmēģināja jaunos trenažierus un jutās ļoti laimīgi.

 
Cerams, ka Kalniešu pagastā tiks īstenoti vēl daudzi veiksmīgi projekti un visu vecumu vietējie iedzīvotāji pret to ietvaros sasniegtajiem rezultātiem izturēsies tikpat saudzīgi kā līdz šīm.


Irēna Kauškale

Krāslavas rajona partnerības
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA
<< Decembris 2019 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Nepieciešamie semināri LEADER projektu iesniedzējiem un īstenotājiem

Projekta pieteikuma veidlapu aizpildīšana
Projekta dokumentācijas sagatavošana
Projekta lietvedība
Projekta grāmatvedība
Projekta vadība
Projekta komandas veidošana
Iepirkumu veikšana
Citi

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.