Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
25713

"Sējējs" viesojas Krāslavas rajona partnerības teritorijā
17.08.2012


Ceturdien, 16. augustā, Krāslavas rajona partnerības teritorijā viesojās Zemkopības ministrijas iniciētā konkursa "Sējējs" nominācijas "Gada LEADER grupa" vērtēšanas komisija - Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, Valsts Lauku tīkla un Latvijas Zemnieku federācijas pārstāves. 

Vērtētājas un partnerības cilvēki devās ceļojumā pa īstenotajiem LEADER projektiem Krāslavas un Dagdas novados, viesojoties Kruoslovys amatnīku brōlistē, Krāslavas kultūras namā, foto klubā "Zibsnis", Skaistas atbalsta centrā, Krāslavas rajona lauksaimnieku apvienībā, Dagdas jauniešu biedrībā "Dagne", invalīdu brālībā „Nema” un novadpētniecības biedrībā "Patria", kā arī Andrupenes biedrībā "Ieraugs".

Deviņi projektu iesniedzēji ne tikai prezentēja savu darbu un LEADER iespējas kā instrumentu ideju īstenošanai, bet arī pārsteidza viesus -  piedāvājot profesionālu fotosesiju, aprunāšanas un breika kursus, kā arī folkloras kopas "Sovvaļnīki" koncertu.  

Aina Dzalbe, partnerības valdes locekle dienas noslēgumā uzsvēra,  ka "piedaloties "Sējējā" ir sasniegts svarīgs šī konkursa mērķis parādīt vietējo iedzīvotāju ieguldījumu lauku attīstībā un cilvēku degsmi un mīlestību par savu darbu, veicinot savu kopienu un novadu izaugsmi". 

Mums ir idejas, mēs ticam, varam un darām! 


 

 


 
 
      Atpakaļ

<< Oktobris 2019 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Nepieciešamie semināri LEADER projektu iesniedzējiem un īstenotājiem

Projekta pieteikuma veidlapu aizpildīšana
Projekta dokumentācijas sagatavošana
Projekta lietvedība
Projekta grāmatvedība
Projekta vadība
Projekta komandas veidošana
Iepirkumu veikšana
Citi

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.