Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   

Vietējo iniciatīvu karte
16.11.2015


 

Vietējo iniciatīvu kartē iekļautas vietējās iniciatīvas – objekti un pakalpojumi, ko izveidojuši, attīstījuši vai pilnveidojuši vietējie iedzīvotāji (privātpersonas, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības vai uzņēmēji) – saimniecības, amatnieku mājas un muižas ar daudzveidīgu apskates objektu un praktisku nodarbību piedāvājumu, brīnišķīgas ēdināšanas vietas, dabas objekti un atpūtas vietas, arī aktīvās atpūtas piedāvājums, piemēram, velobraukšanas, ūdens atpūtas, zirgu sporta, slēpošanas un citu objektu un pakalpojumu izziņas iespējas Latvijas laukos.

Šīs iniciatīvas īstenotas atbilstoši teritorijas vietējās attīstības mērķiem un vietējo iedzīvotāju vēlmēm un  vajadzībām, piesaistot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) vai Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) līdzfinansējumu.

Kartē ietvertie objekti piedāvā vietējiem iedzīvotājiem, citu Latvijas reģionu un ārvalstu viesiem izbaudīt Latvijas laukus un iedzīvotāju paveikto. Šīs iniciatīvas ir īstenoti sapņi, piepildītas vajadzības, veiksmīgi izmantojot esošos resursus, un tās ir lielisks iedvesmas avots ne tikai, lai izbaudītu un iepazītu radīto, bet arī gūtu iedvesmu saviem darbiem, iedrošinājumu rīcībai un gluži praktiskus padomus par to, kā īstenot savas ieceres Latvijas laukos.

Par objektiem kartē pievienots nosaukums, īss apraksts, kontaktinformācija, ģeogrāfiskās koordinātas un atrašanās vieta kartē. Iespējams veikt atlasi pēc novada vai reģiona, kurā iniciatīva atrodas, kā arī pēc obejektu kategorijām.

Daļa no vietām nav atvērtas vienmēr, bet gan strādā tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, tālab iepriekšēja pieteikšanās nodrošinās veiksmīgāku apskati.

Paldies vietējām rīcības grupām un vietējo  iniciatīvu īstenotājiem par lielisko darbu, ko jūs darāt, lai Latvijas lauki būtu lieliska vieta, kur dzīvot, strādāt un atpūsties!

Papildus objektus vari pievienot LLF mājas lapā www.llf.partneribas.lv

Lejuplāde kartes drukas versiju ar 100 objektiem: Leader_karte_WEB
 
      Atpakaļ

<< Oktobris 2019 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Nepieciešamie semināri LEADER projektu iesniedzējiem un īstenotājiem

Projekta pieteikuma veidlapu aizpildīšana
Projekta dokumentācijas sagatavošana
Projekta lietvedība
Projekta grāmatvedība
Projekta vadība
Projekta komandas veidošana
Iepirkumu veikšana
Citi

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.