Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
5204

Iespēju karte sniedz iedzīvotājiem informāciju par sociālo atbalstu un iespējām
06.07.2010


Sākusi darboties Iespēju karte – interneta vietne ar informāciju par iedzīvotājiem pieejamām atbalsta un palīdzības iespējām. Iespēju karte (palīdzības un iesaistīšanās resursu karte) ir uz iedzīvotāju orientēta datu bāze, kurā apkopota informācija par pašvaldībās, valsts institūcijās un nevalstiskajās organizācijās (NVO) pieejamajiem pastāvīgajiem pakalpojumiem un iespējām, kā arī vienreizējiem pasākumiem. Tās lozungs ir „Palīdzība vistuvāk Tev!”

Izmantojot publisko interneta piekļuvi Labklājības ministrijas mājas lapā www.lm.gov.lv, Iespēju kartē var iegūt ziņas par vistuvāk pieejamajām pirmās nepieciešamības lietām (pajumti, pārtiku, apģērbu), par pabalstiem un veselības aprūpi, par sociālo aprūpi un rehabilitāciju, par emocionālo un krīžu atbalstu, par iekļaušanos sabiedrībā un par izglītošanās un apmācības iespējām.

Vasaras mēnešos Iespēju karte tiks papildināta, lai no septembra iedzīvotāji varētu gūt iespējami daudz informācijas. Tās veidotāji aicina gan lietotājus, gan datu sniedzējus ieteikumus un papildinājumus iesniegt Dacei Paeglei pa e-pastu birojs@bernuforums.lv un dace@bernuforums.lv.

Arī citas pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, kuras vēlas papildināt Iespēju karti ar informāciju par pakalpojumiem, aicinātas iepazīties ar kartes veidošanas rokasgrāmatu http://www.esmaja.lv/?lapa=raksts&id=1190.

Autors: nekrize.lv
 
      Atpakaļ

Cien.klienti,

individuālai klātienes konsultācijai lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232. E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Marts 2021 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.