Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
7719

Uzbūvēts videi draudzīgs un drošs rotaļu laukums Dagdā
11.10.2010


Pagājušā gada decebrī Dagdas BJC saņēma labu ziņu- Lauku atbalsta dienesta Dienvidlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprināja projekta „Videi draudzīgs un drošs rotaļu laukums Dagdā ” iesniegumu. Projekta īstenošanai tika piešķirts Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ( ELFLA) publiskais finansējums 6462,33Ls apmērā, kas sedza   90% no projekta kopējām izmaksām, bet pārējās izmaksas 718,- Ls apmērā  tika segtas, piesaistot ziedojumus.

Šī gada septembra nogalē Dagdas BJC teritorijā  tika veikti pēdējie projekta realizēšanas darbi. Līdz ar to šobrīd Centra apmeklētāji brīvo laiku vairāk pavada ārā, jo te var aktīvi atpūsties- parāpties kā zirneklim pa tīkla piramīdu, izejot ceļu pa līdzsvara balķi vai vienkārši gūt pozitīvās emocijas, šūpojoties uz šūpolēm un satiekoties ar draugiem jaunajā lapenē. Projekta ietvaros ir paveikts vēl viens labs darbs- pilnīgi nožogota Centra teritorija. Līdz ar to varam droši,bez bažām par to, ka teritorija tiks demolēta, ar prieku darboties mūsu skaistās koku alejas sakārtošanā un izzināšanā. Tādējādi radot vēl vienu sakoptu, ērtu atpūtas vietu mūsu brīnišķīgajā dabas stūrītī.

 Inovatīvs rotaļu laukuma aprīkojums- tīkla piramīda, līdzsvara šūpoles un baļķis, atpūtas soli, lapene un pilnīgi nožogota BJC teritorija! Tas viss  ir paveikts, pateicoties ELFLA finansiālajam atbalstam; biedrības «Krāslavas rajona partnerība» iedrošinājumam projektu rakstīt; Dagdas novada plānošanas nodaļas speciālistu atbalstam projekta izstradē un īstenošanā; SIA »Jūrmalas Mežaparki», SIA «TIVA» un Dagdas novada PI »Pilsētsaimniecība» paveiktiem darbiem Centra teritorijas labiekartošanā.  

Dagdas BJC vadītāja   Aina Odiņeca
 
      Atpakaļ

UZMANĪBU!

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus,

klātienes konsultācijām lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232.

E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Augusts 2021 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.