121735

Uzstādīts jauns elektroniskais tablo
05.11.2020


Šī gada sezonā FK “Krāslava” ir piedalījusies Latvijas Jaunatnes čempionāta elites grupā, kuras ietvaros tika novadītas augsta līmeņa spēles Varavīksnes vidusskolas stadionā. Arī FK ”Krāslava” pieaugušo komanda turpina piedalīties Latvijas 3. līgas sacensībās. Lai spēles izvērstos par skaistu pasākumu dažādu vecumu atbalstītājiem, esam īstenojuši Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam programmā LEADER pieejas projektu “Inventāra iegāde spēļu un treniņprocesa kvalitātes uzlabošanai” (projekta nr. 20-03-AL33-A019.2202-000001).

Tā ietvaros stadionā esam uzstādījuši mūsdienīgu elektronisko rezultātu tablo. Arī komandu spēlētāji cenšas, lai tablo rādītu krāslaviešiem patīkamu rezultātu.

Ikdienā elektroniskais tablo stadionam blakusesošā mikrorajona iedzīvotājiem kalpo kā pulkstenis.

Krāslavas rajona partnerības atbalstītā projekta ietvaros iegādātie profesionālie stadionu gaismekļi ļaus papildināt stadiona apgaismojumu, kas nodrošinās mērķtiecīgāku un lietderīgāku treniņiem paredzētā laika izmantošanu kluba audzēkņiem.

Diemžēl pandēmija ieviesa korekcijas gan treniņu, gan spēļu grafikā, taču ceram, ka nākošā gada sezonā jaunais stadiona aprīkojums tiks izmantots pilnā apjomā. 

Esam pateicīgi kluba atbalstītājiem par aktīvu iesaistīšanos projekta īstenošanā, Krāslavas novada domei par līdzfinansējumu un SIA “Labiekārtošana” par palīdzību iegādātā inventāra uzstādīšanā. 

Papildu informācija par projektu -

biedrība "Futbola klubs "Krāslava"" 

 

      Atpakaļ