136212

Aicinām uz semināru “Atbloķē savus ideju resursus” kopā ar Elīnu Miķelsoni
17.10.2025


Visi raksta projektus, īsteno pasākumus un sasniedz ambiciozus mērķus, bet tev šķiet, ka trūkst ideju? Izmēģini efektīvas metodes, kā atbloķēt savus radošos resursus un atraisīt domāšanu!

 

Aicinām uz semināru kopā ar ideju un inovāciju vadības pētnieci Elīnu Miķelsoni. Elīna ir zinātņu doktore, RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas vadītāja, Ideju un inovāciju institūta dibinātāja, kā arī Banku augstskolas asociētā profesore. 2023. gadā Elīna saņēma Ministru kabineta Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu ideju un inovāciju vadības attīstībā.

 

Semināra “Atbloķē savus ideju resursus” laikā tu uzzināsi:

  • Dažādas radošuma stimulēšanas metodes un to praktisko pielietojumu ideju ģenerēšanai
  • Labās prakses inovāciju piemērus Latvijā
  • Kā attīstīt un īstenot inovatīvas idejas, lai veicinātu uzņēmējspēju

 

Datums: 17.10.2025.

Laiks: 11:00 – 15:00

Reģistrēšanās obligāta: reģistrēties šeit (līdz 15.10.2025.)

Vieta: Krāslava (precīza norises adrese tiks nosūtīta pēc reģistrēšanās)

 

 

 

Šī ir otrā aktivitāte Krāslavas novadā, kas norisinās projekta “Par aktīviem kopienu līderiem Latgales reģionā!” (2025.LV/NVOF/MAC/068) ietvaros (vairāk par pirmo aktivitāti lasi šeit). Projekta vadošais partneris ir biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs”, kura sadarbībā ar biedrību “Krāslavas rajona partnerība” īsteno darbības vietējo kopienu stiprināšanai par aktuālām tēmām – projektu vadību, līdzdalības budžetu un citām tēmām.

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.




      Atpakaļ