Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
74577

Atbalstīts projekts plastmasas spiedliešanas iekārtas iegādei
25.11.2016


LEADER 1. kārtas projektu konkursā uzņēmējdarbības atbalstam apstiprināts SIA "Plasta" projekts "Plastmasas spiedliešanas iekārtas iegāde". 

Īstenojot šo projektu, SIA „Plasta” iegādāsies jaunu plastmasas spiedliešanas iekārtu, lai mazinātu pasūtījumu izpildes aizkavēšanas risku, nodrošinātu produktu nepārtrauktu ražošanu, kas ir nozīmīgi esošo klientu pasūtījumu nodrošināšanai un jaunu klientu piesaistīšanai, kā arī jaunā iekārta  mainīs ražošanas raksturu. Uzņēmums kopš 2013. gada darbojas Dagdā un  veic plastmasas izstrādājumu ražošanu ar spiedliešanas tehnoloģiju. Šobrīd saražotā produkcija nodrošina pieprasījumu vietējā Latvijas tirgū, bet uzņēmums ir orientēts uz eksporta tirgu apgūšanu, ražošanas apjomu pieaugumu. Iegādātā spiedliešanas iekārta veicinās SIA „Plasta” attīstību, konkurētspēju un izaugsmi.

Uzņēmuma ražotie pamatprodukti ir plastmasas ierobežotāji (distanceri), tie ir būvizstrādājumi, ko pielieto būvniecībā  monolītā betona konstrukcijās un dzelzsbetona konstrukciju rūpnieciskā ražošanā, stiegrojuma (armatūras) aizsargkārtas nodrošināšanai. 

Īstenojot projektu, tiks realizēti galvenie uzņēmuma uzdevumi:

  • Augstvērtīgu plastmasas izstrādājumu spiedliešanas ražošanas attīstīšana, iegādājoties plastmasas spiedliešanas iekārtu, ar kuru tiks ražota tirgū konkurētspējīga produkcija un attīstīta nelauksaimnieciskā uzņēmējdarbība lauku reģionā;
  • Samazināt produktu pasūtījumu izpildes termiņu līdz 10 dienām;
  • Būt par produktu tiešo eksportētāju (pārdot ar projekta ietvaros iegādātās iekārtas palīdzību saražotos produktus ārvalstu uzņēmumiem);
  • Spiedliešanas pakalpojumu attīstīšana, piesaistot jaunus klientus. 

Kopējās projekta izmaksas 50 000 EUR, tajā skaitā ELFLA publiskais finansējums - 35 000 EUR

 
      Atpakaļ

UZMANĪBU!

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus,

klātienes konsultācijām lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232.

E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Oktobris 2021 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.