Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
118300

Latgales tūrisma jomas uzņēmēji iedvesmojas no citu pieredzes
07.10.2021


Projekta “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” Nr. 19-00-A019.332-000007 ietvaros 04.10.2021. notika klātienes seminārs „Tūrisma pakalpojumu veidošana un digitālo rīku izmantošana Krāslavas rajona partnerības teritorijā”. 

Semināra mērķis bija klātienē iepazīt un gūt pieredzi, iedvesmoties no Krāslavas rajona partnerības teritorijas tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniedzējiem par tūrisma produkta un pakalpojuma veidošanu, kuri savu uzņēmējdarbību tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniegšanas jomā uzsākuši nesen vai darbojas jau ilgākā laika periodā. Papildus dalībnieki klātienē iepazinās ar digitālo rīku-  apmeklētāju elektronisko skaitītāju izmantošanu.

Semināra laikā tika apmeklēts Atpūtas nams “Karina Home”, Alus brūzis “Murza”, Dagdas TIC, Jaundomes muiža, viesu māja “Saullēkti ozolos”, kas dalījās ar savu pieredzi par to, kā radās biznesa ideja, kā tika sarūpēts finansējums, kā organizēt komandu, kā nepagurt un kā turpināt augt. Lektore Iveta Druva – Druvaskalne bija sagatavojusi dalībniekiem uzdevumus, kas tika veikti dažādās norises vietās. 

 

Seminārā "zaļajā" režīmā darbojās 32 dalībnieki, pārstāvot vairāk kā 20 tūrisma uzņēmumus un tūrisma sektoru atbalstošās organizācijas. Kā atzīst paši semināra dalībnieki, vērtīgākie “zelta graudi” no šīs dienas bija apziņa par nepieciešamību ielikt savā idejā sirdi un dvēseli, nebaidīties un uzdrīkstēties (tad ar mīlestību un lielu darbu varēs sasniegt lielus rezultātus), ir būtiski apgūt un pārvaldīt vairākas valodas, pieņemt katru izaicinājumu kā jaunu iespēju. Daudzi saņēma jaunas atziņas un idejas kompleksu tūrisma pakalpojumu veidošanai, lai apmierinātu iespējami plašāku klientu loku, kā arī praktiski sajuta un izbaudīja konkrētās vietas saimnieka / saimnieces “klātesamības” faktoru un tā lielo nozīmi vietas pievilcības veidošanā – jo bez saimnieku atvērtības, klātbūtnes un pozitīvās enerģijas vairākām vietām būtu atņemta tik ļoti vajadzīgā “māju sajūta”.   

Projekts turpināsies līdz 2021. gada 20. decembrim un uzņēmējiem vēl tiks piedāvātas dažādas aktuālas un saistošas semināru tēmas. Nākošais klātienes seminārs notiks jau 14. oktobrī Rēzeknes kopienu partnerības teritorijā. Visi semināri – gan klātienes, gan ZOOM tiešsaites ir pieejami bezmaksas, vien nepieciešams piereģistrēties, aizpildot dalības anketu. Pieteikšanās šim semināram, aizpildot anketu ŠEIT 

 

Publicitāti sagatavoja projekta moderatore Marika Rudzīte Griķe un projektu vadītāja Mārīte Romanovska

 

 
      Atpakaļ

UZMANĪBU!

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus,

klātienes konsultācijām lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232.

E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Novembris 2021 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.