122187

Kopā mēs varam!
Apskatīt komentārus (0)


31.08.2011


   Pateicoties vietējo iedzīvotāju grupas „Aktīvie Kaimiņi” iniciatīvai, pēdējos divos gados Raiņa ielas 23. nams ir ievērojami pārvērties, uzlabojot iemītnieku labsajūtu un drošību.   
   2010. gadā „Aktīvo Kaimiņu” iecere atjaunot ietvi mājas iekšpagalmā, guva mājas iedzīvotāju atsaucību, kā arī Krāslavas novada domes un Karaliskās Holandiešu Viršu biedrības (KNHM) finansiālu atbalstu. Ideja tika sekmīgi īstenota un atzīta par vienu no labākajām, saņemot finansētāju balvu pieci simti eiro apmērā. Naudas balva motivēja turpināt pārmaiņas - iedzīvotāji sadarbībā ar vietējiem amatniekiem nomainīja mājai ārdurvis. 
   Šogad iedzīvotāju grupa izvirzīja mērķi uzlabot kāpņu telpu vizuālo izskatu un funkcionalitāti, atkārtoti piedaloties „Iedzīvotāji veido savu vidi” projektu konkursā. Projektam piešķīra finansējumu un iedzīvotāji abās kāpņu telpās nomainīja iekšdurvis, pasta kastītes, sakārtoja apgaismojumu un veica telpu kosmētisko remontu. Aktivitāte vienlaikus paaugstina mājas energoefektivitāti un veicina elektroenerģijas taupīšanu koplietošanas telpās. 
   Abu projektu kopējās izmaksas ir gandrīz 2500 latu (28% -Krāslavas novada dome, 28% - KNHM, 44% - mājas iedzīvotāji).
   Par iespēju īstenot sapņus, iedzīvotāju grupa pateicas projektu konkursa organizētājiem, personīgi Inārai Dzalbei, sadarbības partneriem – SIA „Valmekss”, Anatolijam Nemiro, Pjotram Hoduļevam un katram mājas iedzīvotājam par praktisku atbalstu un sadarbību. 
 
Aktīvo Kaimiņu vārdā,
Gunta Čižika 

  

 

 Projekts īstenots ar Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij finansējumu un Krāslavas novada domes atbalstu      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA