122193

Seminārs: pašvaldību iespējas programmā „Jaunatne darbībā”
Apskatīt komentārus (0)


06.10.2011


V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (JSPA) aicina piedalīties informatīvā seminārā par iespējām īstenot projektus programmā „Jaunatne darbībā”, kā arī par programmas aktualitātēm un aģentūras citu administrēto programmu iespējām.

Pasākums paredzēts pašvaldību un valsts iestāžu darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, jaunatnes darbiniekiem vai citiem pārstāvjiem, kuriem ir cieša saskarsme ar jauniešiem.

Seminārs notiks 2011. gada 21. oktobrī plkst. 11:00 – 15:00 (reģistrēšanās no plkst. 10.30) viesnīcas „Konventa sēta” konferenču zālē „Kampenhauzens”, 1. stāvā (Kalēju iela 9/11, Rīga).

Pasākumā piedalīsies aģentūras pārstāvji un projektu īstenotāji no dažādām pašvaldību iestādēm. JSPA pārstāvji informēs par dažādiem projektu veidiem, finansēšanas noteikumiem, projektu formālajiem un kvalitātes kritērijiem, kā arī par pašvaldību iespējām citās aģentūras administrētajās programmās. Savukārt projektu īstenotāji dalīsies savā pieredzē par iespējām darboties programmā „Jaunatne darbībā”.

Seminārs ir bezmaksas!

Lai pieteiktos semināram, aizpildītu pieteikumu anketu sūtiet līdz 2011. gada 17. oktobrim uz e-pastu: iluta.stepanova@jaunatne.gov.lv vai pa faksu: 67358060.

Darba kārtība

Pieteikuma anketa 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA