Seminārs par pasākuma „Pašvaldību sadraudzība” piedāvātām iespējam
Apskatīt komentārus (0)


28.10.2011


   Kultūras ministrijas ES Kultūras kontaktpunkts sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru aicina piedalīties informatīvā seminārā „Eiropas Savienības programma „Eiropa pilsoņiem” (2007-2013) pasākums „Pašvaldību sadraudzība” piedāvātās iespējas”. Bezmaksas seminārs notiks 2011. gada 8. novembrī no plkst. 11:00 – 14:00, Daugavpilī, Dobeles ielā 30, Daugavpils novada kultūras centrā „Vārpa”.
   Tuvākās projektu iesniegumu kārtas termiņš šajā pasākumā ir nākamā gada 1. februāris.
   Mērķauditorija: Latgales un tuvāko reģionu pašvaldību ārējo sakaru speciālisti un kultūras jomas darbinieki, kā arī biedrības un nodibinājumi, kuri pārstāvot savu pašvaldību vēlas saņemt finansējumu pašvaldību sadraudzības pasākumiem (sadarbības projektiem).
   Seminārā tiks sniegta informācija par ES programmu „Eiropa Pilsoņiem”, tās atbalsta iespējām pašvaldībām, pieteikumu veidlapas aizpildīšanas metodi. Seminārā uzstāsies un ar pieredzi projektu sagatavošanā un īstenošanā dalīsies atbalstu šajā programmā saņēmušais projektu iesniegumu pieteicējs. 
   Lai piedalītos seminārā, līdz šī gada 7. novembrim plkst. 16:00 jāsūta pieteikumu (vārds, uzvārds, pārstāvētās organizācijas nosaukums, kontakti) Andrejam Lukinam uz e-pastu
andrejs.lukins@km.gov.lv vai jāpiesaka dalība zvanot uz tālruni 67330289. Semināra vietu skaits ir ierobežots.

Semināra programma
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA