122207

Krāslavas rajona partnerība pieteikta konkursam „Sējējs – 2012”
Apskatīt komentārus (0)


14.08.2012


 SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" pieteica biedrību „Krāslavas rajona partnerība” konkursa „Sējējs – 2012” nominācijā „Gada LEADER grupa”. Jaunā nominācija „Gada LEADER grupa” tika ieviesta šogad, tajā tiek vērtētas vietējās rīcības grupas, kas aktīvi darbojas vismaz trīs gadus.
 
Katrā konkursa nomināciju grupā tiks noteikts viens laureāts, kurš saņems sudraba medaļu, diplomu un naudas balvu. Konkursa dalībniekus godinās konkursa noslēguma pasākumā 2012. gada oktobrī.
 
Biedrība „Krāslavas rajona partnerība” tika izvirzīta konkursam, jo tā kopš 2006. gada darbojas ar mērķi veicināt ilgtspējīgu sociālo un ekonomisko attīstību bijušajā Krāslavas rajonā (Krāslavas un Dagdas novados, Aglonas novada Šķeltovas, Grāveru un Kastuļinas pagastos), iesaistot organizācijas un iedzīvotājus vietējā līmeņa problēmu risināšanā. Biedrība īsteno „Krāslavas rajona integrēto attīstības stratēģiju 2009.–2013. gadam”, izsludinot projektu konkursus nevalstiskām organizācijām, pašvaldībām un uzņēmējiem, ar mērķi uzlabot vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitāti, radot dzīvošanai un darbam labvēlīgu, sakoptu, mūsdienīgu un radošu vidi.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA