Kultūras ministrija izsludina konkursu „Literāro radošo meistardarbnīcu, semināru, konsultāciju un citu pasākumu programmas nodrošināšana literārā radošā potenciāla attīstīšanai un pilnveidei”
Apskatīt komentārus (0)


30.08.2012


Konkursa mērķis ir atbalstīt nevalstisko organizāciju īstenotu daudzveidīgu pasākumu un aktivitāšu programmu Latvijas literāro talantu attīstīšanai un pilnveidei, kāpinot Latvijas oriģinālliteratūras kvalitāti, kā arī konkurētspēju Latvijas un pasaules literatūras tirgū, kā arī nodrošināt radošo kontaktu veidošanos starp Latvijas un ārvalstu autoriem.

Pieteikties konkursam var nodibinājumi un biedrības, kuru pamatdarbība saistīta ar literatūru un kultūru.

Finansējuma avots ir Kultūras ministrijas valsts budžeta programmas „Profesionālā māksla” valsts budžeta apakšprogrammā „Mākslas un literatūra” konkursa mērķim paredzētie līdzekļi.

Konkursa dokumenti līdz 2012.gada 17. septembrim plkst. 17:00 jāiesniedz Kultūras ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļā vai jānosūta pa pastu uz adresi Kr.Valdemāra ielā 11a, Rīgā, LV-1364 (pasta zīmogs 2012.gada 17. septembris).Tālrunis papildus informācijai: 67330263 vai 67330261.

Pretendenti var iepazīties ar konkursa nolikumu un saņemt to Kultūras ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļā   Kr. Valdemāra ielā 11a, 21.kabinetā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai arī Kultūras ministrijas mājas lapā.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA