Krāslavas rajona partnerība pievienojas VRG sadarbības memorandam
Apskatīt komentārus (0)


20.09.2012


Biedrība „Krāslavas rajona partnerība” kopā ar citām 11 vietējām rīcības grupām (VRG) ir parakstījusi biedrības “Latvijas Lauku forums” (LLF) iniciēto sadarbības un interešu pārstāvības memorandu.

Memoranda mērķis ir veicināt VRG sadarbību ar LR Zemkopības ministriju un citām institūcijām, nodrošinot efektīvu VRG interešu pārstāvību lēmumu pieņemšanas procesos valsts un Eiropas Savienības līmenī lauku un zivsaimniecībai nozīmīgu teritoriju attīstības jomā, īpašu uzmanību pievēršot LEADER pieejas principu patiesai iedzīvināšanai dažādās politikās.

Memorands nosaka, ka VRG vismaz reizi gadā vienojas par sadarbības un interešu pārstāvības prioritātēm un aktualizē kompetento personu sarakstu, kas atbildīgas par interešu pārstāvību konkrētās jomās un/vai institūcijās, kā arī nosaka kompetentu personu, VRG un LLF pienākumus.

Memorandu parakstījušās VRG arī vienojās par vairākām sadarbības un interešu aizstāvības prioritātēm 2012. gadā, attiecībā uz LEADER pieejas nākotni dažādās politikās 2014. -2020. gadā. Vairāk informācijas VRG deklarācijā.      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA