Krāslavas bērni piedalīsies Baltu vienības dienā Bauskā
Apskatīt komentārus (0)


21.09.2012


Krāslavas novada domes, Krāslavas rajona partnerības, Indras pagasta pārvaldes un Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas apvienotā tehniskā sekretariāta sadarbības rezultātā BSRC „Mūsmājas” un Krāslavas katoļu draudzes „Caritas” grupas bērni piedalīsies Baltu vienības dienas pasākumā 22. septembrī, Bauskas pilī.

 
Baltu vienības dienas apmeklētājiem būs iespēja papildināt zināšanas par baltu vēsturi, iepazīstoties ar Bauskas pili, vērojot mūzikas un deju kopu koncertus, seno baltu kareivju uzstāšanos un amatnieku darbu izstādes. Gan pieaugušie, gan bērni varēs atrast nodarbošanos pēc sirds patikas – vērpšanu un sviesta kulšanu, aprunāšanas kursus, animaterapiju, trifeļu meklēšanas ar suņiem demonstrējumus un daudz ko citu.


Baltu vienības dienu atzīmē kopš 2000. gada, pieminot 1236. gada 22. septembra Saules kauju, kurā baltu tautas – lietuvieši un zemgaļi sakāva Zobenbrāļu ordeni.
Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. -2013. gadam mērķis ir veicināt ilgtspējīgu un vienlīdzīgu pierobežas reģiona sociālekonomisko attīstību, lai padarītu to konkurētspējīgu ekonomiskajai un uzņēmējdarbības attīstībai un pievilcīgu dzīvošanai un apmeklēšanai.


Krāslavas novada dome, piesaistot minētās programmas, finansējumu veicina Krāslavas novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti dažādās sfērās.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA