" Ašo kompānija" ar nepacietību gaida ziemu!
Apskatīt komentārus (0)


18.07.2012


Pateicoties Lauku atbalsta programmas pasākumam „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”, jauniešu biedrība “ Ašo kompānija “ uzsāk projekta “ Sporta aprīkojuma iegāde ziemas sporta veidu attīstībai vietējiem iedzīvotājiem “ Nr.11-03-LL22-L413201-000003 realizāciju.
 
Biedrībā aktīvi darbojas 28 Asūnes un Ķepovas jaunieši, kuri  ir ļoti sportiski, tāpēc tika uzrakstīts šis projekts, un 16.04.2012.tika saņemts lēmums par tā apstiprināšanu.
 
Projekta mērķis: aktivizēt veselīgu un sportisku dzīvesveidu Dagdas novada pierobežas pagastos, sekmējot ziemas sporta veidu pieejamību un uzlabojot dažādu sociālo grupu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.
 
Projekta ietvaros tiks iegādāts ziemas sporta veidu aprīkojums un tiks organizēts ziemas sporta veidu pulciņš ziemas sezonā, kā darbības rezultātā paaugstināsies bērnu un jauniešu fizisko īpašību attīstības pakāpe, viņi iegūs teorētiskas zināšanas par sportu, palielināsies interese par veselīgu dzīvesveidu, kā arī jaunieši iemācīsies lietderīgi pavadīt brīvo laiku un izbaudīt ziemas priekus. Iegādātais aprīkojums radīs iespējas arī pēc projekta rīkot dažādas sacensības un pārgājienus vietējiem iedzīvotājiem, tas būs pamats ziemas sporta veidu attīstībai nākotnē.
 
Tuvākās aktivitātes: vadoties pēc cenu aptaujas, tiks slēgti līgumi ar uzņēmumiem, kas nodrošinās nepieciešamās preces ( ziemas sporta inventāra iegāde un atpūtas solu iegāde).
 
Projekta realizācijas termiņš: 2011.gada 7.novembris – 2013.gada 30.aprīlis. 
 
Projekta kopējās izmaksas:  LVL 5337,00 (tai skaitā Dagdas novada pašvaldības līdzfinansējums LVL 533,70).
 
Olga Lukjanska
projekta vadītāja 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA