Kombuļu pussaliņa – sev un citiem
Apskatīt komentārus (0)


02.08.2012


Biedrībā “Krāslavas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienesta Dienvidlatgales RLP ir izvērtēts un apstiprināts projekts “Kombuļu pussaliņa- sev un citiem”, kas tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Lauku attīstības programmas pasākuma “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā ” ietvaros.

Projekta mērķis ir labiekārtot Kombuļu pussaliņas teritoriju un iegādāties aprīkojumu sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem. Laika posmā no 2012. gada 1.jūnija līdz 2013. gada 30. novembrim projekta ietvaros Kombuļu pussaliņā tiks izbūvēta estrāde, bērnu laukums, skatu laukums, gājēju celiņš un tiltiņš. Būvdarbus veiks SIA “Līgaiši”. Aprīkojumu (portatīvo datoru, projektoru,ekrānu, spoguļkameru un videokameru piegādās SIA” PRO LINE D”. Šis projekts ir turpinājums tam, kas tapis Kombuļu pussaliņā citos projektos - guļbūves aka, ugunskura vieta, atpūtas soliņi, peldvieta, laipa.

Projekta “Kombuļu pussaliņa- sev un citiem” kopējais budžets ir 20 177,17 Ls, tai skaitā attiecināmās izmaksas 14000,00 Ls, kur ELFLA finansējums ir 12600,00 Ls (90 %),  Krāslavas novada domes līdzfinansējums 1400,00 Ls (10%) un neattiecināmo izdevumu apmaksa.

Projekta vadītāja T.Ļaksa      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA