121700

Krāslavas novadā atvērts sporta atrakciju parks
07.05.2018


Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansiālu atbalstu SIA “RETE” īstenojusi LEADER projektu “Sporta atrakciju parka izveide Krāslavas novadā”, izveidojot šķēršļu trasi 2,5 m augstumā, kā arī ierīkojot lapeni apmācību vadīšanai, inventāra izsniegšanai, apmeklētāju atpūtai un maltītēm. 

Izveidotajā sporta atrakciju parkā – c. Bartķeviči (Ūdrīšu pagasts) Krāslavas novada iedzīvotājiem t.sk. bērniem un jauniešiem, kuriem ir īpaša interese par aktīvās atpūtas iespējām brīvajā laikā, ir iespēja nodarboties ar aktīvo atpūtu netālu no savas dzīves vietas visa gada garumā, tādējādi veicinot veselīgu dzīvesveidu un pilnvērtīgu brīvā laika pavadīšanu. Aktīvi pavadot dažas stundas Sporta atrakciju parka šķēršļu trasē var iegūt daudz pozitīvu emociju, kā arī pilnveidot koordināciju, muskuļu tonusu, reakciju, plastiskumu, izturību, loģisko domāšanu, izlēmību un mērķtiecību. Sporta aktivitāti var apvienot ar jau agrāk SIA “RETE” piedāvātajām izklaidēm -“airsoft” un “footgolf” spēlēm.

Projekta mērķis: Izveidot sporta atrakciju parku Krāslavas novadā, uzlabojot vietējā reģiona darba tirgu, radot apstākļus tūrisma sfēras attīstībai teritorijā, palielinot uzņēmuma SIA "RETE" konkurētspēju un kapacitāti, tādējādi paaugstinot lauku teritoriju iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vietējās teritorijas sociālekonomisko attīstību. Pateicoties projektam, SIA “RETE” plāno paplašināt savu darbības sfēru, piedāvājot gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem jaunas aktīvās atpūtas iespējas. SIA “RETE” nodrošinās projekta ilgstpēju, katru gadu plānojot uzņēmuma budžetā finanšu resursus parka apsaimniekošanai un iekārtu uzturēšanai. 

Ierīkotās trases tiks regulāri apsekotas un uzturētas atbilstošā tehniskā stāvoklī, lai nodrošinātu apmeklētāju drošību. Informācija par atrakciju parka apmeklējumu un cenām - 26172091 

Projekta kopējās izmaksas: 27021.36 EUR (t.sk. 70 % LEADER – 18914.95 EUR, 30 % - SIA “RETE” līdzfinansējums – 8106.41 EUR). 

SIA ”RETE” izsaka pateicību biedrībai “Krāslavas rajona partnerība” par piedāvāto iespēju iesaistīties projektu konkursā un LAD speciālistiem par palīdzību projekta realizēšanā.

Informāciju iesniedza:

Marija Podjava

Projekta vadītāja 

Informāciju sagatavoja:

Zane Ločmele

Krāslavas rajona partnerība

administratīvā vadītāja 

 


      Atpakaļ