121728

Minigolfa laukums kempingā Siveri
06.07.2020


Sadarbībā ar biedrību “Krāslavas rajona partnerība” un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) LEADER atbalstu, kempingā Siveri (Kaziņči, Skaistas pagasts) ir uzstadīts minigolfa laukums. Minigolfs ir jauna brīvā laika pavadīšanas iespēja, gan ģimenēm ar bērniem, gan senioriem, gan jauniešiem un skolēnu grupām. Tā ir demokratiska spēle gan vecuma (5-95 gadi), gan dzimuma, gan spēles dalībnieku skaita (1 – 5 cilvēki komandā) ziņā. Tāda veida sportiskā aktivitāte gan Krāslavas novadā, gan kaimiņu novados tiek piedāvāta pirmo reizi. Līdz ar to katram ir iespēja iepazīt un izmēģināt pievarēt 9 dažādas grūtības pakāpes minigolfa figūras un izbaudīt nesteidzīgu, bet aizraujošu spēli brīvā dabā, gūstot jaunas iemaņas un pieredzi, iemēģinot jaunu sportisku aktivitāti, paralēli peldoties un sauļojoties kempinga Siveri pludmalē vai izbraucot ar laivu vai sup dēli pa Sīvera ezeru. Tāds Pasaules minigolfa federācijas (WMF) standartiem atbildstošs laukums ir pirmais visā Dienvidlatgales reģionā, kas dod iespēju popularizēt Krāslavas novadu ģeogrāfiski plašākā telpā. Sīkāka informācija pa tālruni 29278599. Projekta Nr. 20-03-AL33-A019.2105-000003

”Minigolfa laukuma izveide ” attiecināmo izmaksu summu veido ELFLA finansējums: EUR 9442.84 (70 % atbalsta intensitāte no attiecināmām izmaksām) un privātā finansējuma daļa: 4046,93 EUR.

Pateicība biedrībai Krāslavas rajona partnerība par doto iespēju iesaistīties projektu konkursā un kompetentu atbalstu projekta tapšanas gaitā, kā arī LAD speciālistiem par profesionālu palīdzību projekta īstenošanā.

Projekta vadītāja:

Inga Indriksone

Eiropas Komisijas tīmekļa vietne

 
      Atpakaļ