Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
110719

Zemūdens atpūtas un sporta aktivitāšu attīstība Krāslavas novadā
03.03.2020


Biedrība "Zemūdens tūrisma klubs POSEIDON Krāslava" ir pirmā organizācija Krāslavas novadā, kas izmanto novadā esošos dabas resursus, ezerus, jaunu sabiedrisko aktivitāšu attīstībai. Kopš 2017. gada biedrība ir īstenojusi divus inovatīvus LEADER projektus, iegādājoties aprīkojumu un piedāvājot jaunas sabiedriskās aktivitātes - zemūdens tūrisma attīstību (snorkelēšanu), kā arī organizētus pasākumus zemūdens atpūtai un sportam.

Projekti ļāva biedrībai organizēt ne tikai ierastās starptautiskās zemūdens makšķerēšanas sacīkstes, bet pasākumus, kas ir pieņemami plašam cilvēku lokam - Veselības dienu "Ūdens + Sports = Veselība", ģimeņu festivālu "Impulss", kā arī nometni bērniem. Īstenojot pirmos LEADER projektus un uzsākot aktivitātes praksē, biedrība secināja, ka ir vajadzīgs papildus aprīkojums kvalitatīvai, ātrai pasākumu organizēšanai un loģistikai. Biedrības valde pieņēma lēmumu sagatavot projektu un iegādāties piekabi PVC laivas ar motoru pārvadāšanai (piepūšamo laivu varēs uzglabāt un transportēt piepūstā veidā, netērējot laiku), papildus teltis un galdus, krēslus, pārvalkus (pasākumu organizēšanai brīvā dabā), apskaņošanas aparatūru (līdz šim izmantoja biedru personīgo aprīkojumu), katlu un pannu komplektu un sporta izklaides inventāru brīvā laika pavadīšanai starp aktivitātēm. 

Par aprīkojuma pieejamību ar biedrību var sazināties pa tālruni 20035074 (Eduards). 

Aprīkojums aktīvajai atpūtai un sportam ir iegādāts projekta „Zemūdens atpūtas un sporta aktivitāšu attīstība Krāslavas novadā 2. posms” ietvaros, tā kopējās izmaksas ir 9996,00 EUR (90% finansē ELFLA, 10% finansē pašvaldība).

 

 
      Atpakaļ

<< Septembris 2020 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Nepieciešamie semināri LEADER projektu iesniedzējiem un īstenotājiem

Projekta pieteikuma veidlapu aizpildīšana
Projekta dokumentācijas sagatavošana
Projekta lietvedība
Projekta grāmatvedība
Projekta vadība
Projekta komandas veidošana
Iepirkumu veikšana
Citi

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.