Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   
87524

Krāslavā attīsta velosportu
21.08.2018


Biedrība SPORTISTS īstenoja projektu “Velosports - veselīgam dzīvesveidam”, kura mērķis bija attīstīt velosportu un veicināt tā pieejamību vietējiem iedzīvotājiem, iegādājoties divdesmit kalnu velosipēdus un aizsargķiveres, tādējādi paplašinot sabiedrisko aktivitāšu klāstu Krāslavas novada iedzīvotājiem.

Projekts tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) ietvaros. Sākotnēji biedrība SPORTISTS izstrādājā un iesniedza projekta pieteikumu biedrības “Krāslavas rajona partnerība” izsludinātajā projektu konkursā “Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem”. Saņemot projekta apstiprinājumu no biedrības “Krāslavas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienesta, tika veikta tā īstenošana. 

Velosipēdu un aizsargķiveru bezatlīdzības noma ir pieejama iepriekš piesakoties elektroniski, rakstot vēstuli uz e-pastu: biedribasportists[@]inbox.lv. Vēstulē ir jānorāda personas vārds, uzvārds, vecums, nomas ilgums, mērķis. Bērniem līdz 18 gadiem velosipēdu noma ir pieejama tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem. Par velosipēdu un aizsargķiveru nomu tiek slēgts līgums, kā arī velosipēds ir jāatgriež identiskā tehniskā stāvoklī kādā tas bija izīrēšanas brīdī.  

Projekta “Velosports - veselīgam dzīvesveidam” attiecināmās izmaksas ir 8658,76 eiro, no kuriem 90% finansē Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet 10% – Krāslavas novada dome.

Biedrība SPORTISTS vēlas izteikt pateicību biedrībai “Krāslavas rajona partnerība” par iespēju piedalīties projektu konkursā, Krāslavas novada domei par līdzfinansējumu un Krāslavas novada iedzīvotājiem par iedvesmu un atbalstu projekta realizācijā. 

Biedrība SPORTISTS 

 

 
      Atpakaļ

Cien.klienti,

individuālai klātienes konsultācijai lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232. E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Aprīlis 2021 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.