Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   

Jaunieši acina iepazīt sevi un vērt vaļā otro “Latgales tilts” numuru!
22.10.2014


      Vasara un pirmais starpkultūru avīzes “Latgales tilts” numurs jau ir vēsture, pirmais solis tika sperts, tagad laiks otrajam avīzes “Latgales tilts” numuram, kas ir izdots projekta “Tavu iespēju “ABC”” ietvaros. Vēsture ir process, ko veidojam mēs paši. Kultūra ir process, kurā iekļaujoties gan tiek dots, gan ņemts. Mūsu pirmā izdevuma autori jau ir kļuvuši par Latvijas kultūras procesa daļu, viņi ir devuši un pretī saņēmuši emocijas, pārdzīvojumus un prasmi tos iekļaut vārdos.

      Lai kļūtu par atbildīgu kultūras dalībnieku, vispirms ir jāuzdrīkstas un tad ir jāveido sevi, lai arvien varētu pateikt kaut ko jaunu. Rakstīšana ir saruna ne tikai ar lasītāju, bet vispirms ar sevi pašu. Šajā sarunā tiek saprasts svarīgais, noformulēta sava attieksme. „Iepazīsti sevi pašu,” tā saka senie grieķi. Saproti, ka sevi iepazīt, tas ir ne tikai jaunības, bet visa mūža darbs – to vēlamies teikt mēs, šī izdevuma veidotāji. Saprast nozīmē mainīt sevi, veidot dialogu ar kultūru, pilnveidot savas prasmes, tas ir izdarāms tikai darot, rakstot, lasot, domājot.

      Rudens ir pārdomu laiks, kad tiek izvērtēts tas, kas padarīts, šis izdevuma numurs tiek veidots kā refleksija par mūsu pirmo soli un gatavošanās nākamajam. Mēs esam ceļā, ja vēlaties paskatīties uz pasauli tās dažādībā, vērojot to no malas, vai ja vēlaties iet kopā ar mums, tad jāver vaļā otrais izdevuma numurs.
 
 
      Atpakaļ

UZMANĪBU!

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus,

klātienes konsultācijām lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232.

E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Novembris 2021 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.