Biedrība "Krāslavas rajona partnerība" / Aktualitātes
Biedrība "Krāslavas rajona partnerība"
   

Avīzes “Latgales tilts” aicina ikkatru veidot savu “sapratnes tiltu” uz toleranci
12.12.2014
Lasītājus sasniedz arī jauniešu starpkultūru avīzes “Latgales tilts” ceturtais numurs, kas tapis pateicoties Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālajam atbalstam projekta “Tavu iespēju “ABC”” ietvaros.

Pavasaris ir pavisam īpašs un interesants gadalaiks - pavasarī dabā viss notiek straujāk. Tāpat kā jaunībā – tas ir laiks, kad notiek visstraujākās, vislielākās un nozīmīgākās pārmaiņas cilvēkā ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Tas ir laiks, kad var un vajag uzdrīkstēties, atraisīties, augt, varēt, spēt, plānot, ... vēl tik daudz mazu un lielu KALNU virsotnes sasniegt.

Ceturtais ir noslēdzošais avīzes "Latgales tilts" numurs. Avīžu “Latgales tilts” četri numuri vienuviet pulcēja un vienoja kopā dažādu tautību radošus jauniešus. ”Latgales tilts” deva iespēju katram izpausties un runāt savā dvēseles valodā, sastapties ar līdzīgi vai dažādi domājošiem, attīstīt savu “sapratnes tiltu” uz toleranci. Lai arī avīžu “Latgales tilts” kā cikls ir noslēdzies, taču priekšā vēl ir daudzas iespējas turpināt attīstīt savus talantus, ļaut skanēt dvēseles stīgām. Vajag tikai UZDRĪKSTĒTIES! Lai veicas! 
 
      Atpakaļ

Cien.klienti,

individuālai klātienes konsultācijai lūgums iepriekš pieteikties. 

T. 25608232. E-pasts: kraslavaspartneriba@inbox.lv


<< Aprīlis 2021 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Vai Jūs (Jūsu organizācija) īstenojāt Leader pasākuma projektu 2016. - 2020.gadā?

Jā, bet tikai vienu
Jā, pat, vairākus
Nē, mūsu projektu noraidīja
Nē, gribējām īstenot, bet neiesniedzām
Neatbilstam konkursa nosacījumiem

Apskatīt rezultātus


Biedrības "Krāslavas rajona partnerība" mājas lapa tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas atbalsta pasākuma. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz avotu obligāta.